اخبار

همکاری مجموعه مانی ما با آستان قدس رضوی

گروه حسابداری و مالیاتی مانی با حضور در هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان در زمینه مشاوره مالی، حسابداری و مالیاتی حضور یافت.

به گزارش آستان نیوز از اصفهان، مهرداد ارجمندپور مسئول کانون خدمت رضوی مشاوره مالی، حسابداری و مالیاتی از شروع به کار کانون خبر داد و گفت: امروزه یکی از موضوعاتی که دغدغه بسیاری از مردم است مشاوره در زمینه های مختلف مالی است و با توجه به اینکه بعضی از مردم اطلاعات دقیقی از قوانین و مقررات در این حوزه ندارند به مشکل بر می خورند که بعضی از مشکلات حتی جبران پذیر نیست. لذا اخیرا این کانون با هدف خدمت رسانی به مردم در زمینه های حسابداری و حسابرسی، مالی و مالیاتی، دادرسی مالیاتی، مشاوره و دادرسی تامین اجتماعی، تامین منابع نیروی انسانی فعال شده است.
ارجمندپور در خصوص فعالیت های کانون افزود: با توجه به گستردگی فعالیت های بعضی از کانون های خدمت رضوی یکی از فعالیت های کانون، مشاوره دادن به دیگر کانون های تخصصی خدمت رضوی می باشد که در فعالیت های خود به مشاوره مالی نیاز دارند و بخش دیگر فعالیت کانون حل مسائل و مشکلات اصناف و مشاغل است که در فعالیت خود نیاز به مشاوره دارند.
مسئول کانون خدمت رضوی مشاوره مالی، حسابداری و مالیاتی در خصوص عینیت بخشی به فعالیت های کانون گفت: در این مدت کوتاه دو ماهه که کانون راه اندازی شده است در تلاش برای جذب خادمیاران متخصص در رشته های حسابداری، حقوق، مالیاتی و رشته های مرتبط هستیم و تا کنون فعالیت های خود را در قالب چهارشنبه های امام رضایی به مردم ارائه داده ایم و همچنین مردم می توانند موضوعات خود را از طریق پیامک به شماره ۰۹۱۳۲۲۹۹۹۶۸ اعلام نمایند.

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *