چرا به خدمات مالیاتی نیاز است ؟

مشاوران مالی و مالیاتی افرادی هستند که به اشخاص حقیقی و حقوقی در برنامه ریزی و سازماندهی برای مسائل مالی، پروژه های سرمایه گذاری و پس انداز اشخاص کمک می کنند و برای تصمیم گیری در رابطه با بودجه   شرکت ها و موفقیت در رسیدن به اهداف مالی یاری رسان فعالان اقتصادی هستند. اگر افراد در زمینه قوانین مالیاتی تخصصی نداشته باشند فهم این قوانین و برداشت درست از این بخشنامه ها بسیار سخت خواهد شد. در صورت انجام خدمات مالیاتی مناسب و تنظیم دفاتر و صورت های مالی به درست ترین شکل آن می تواند باعث نجات کسب و کارها گردیده و صاحبان کسب و کار را از پرداخت مالیات مضاعف معاف نماید .

مالیااااات

تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی

مشمولان مالیات باید در زمان مقرر ، اظهارنامه و مدارک مالی خود را به سازمان امور مالیاتی تحویل دهند. از مشاوران موسسه مانی ما در خصوص ارائه مدارک مالی مشورت بگیرید.

ثبت نام ، تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

مالیات بر ارزش افزوده مالیاتی است که فعال اقتصادی در هر دوره سه ماهه باید به سازمان امور مالیاتی بپردازد و در صورت عدم پرداخت جرائم سنگین در بر دارد با کمک مشاوران مانی ما نگران تنظیم آن نباشید.

دریافت گواهینامه ارزش افزوده

کلیه کسب و کارهای دریافت کننده مالیات بر ارزش افزوده باید دارای گواهی ارزش افزوده باشند.تأخیر در تمدید این گواهینامه موجب اختلال در فعالیت ها می شود مانی ما شما را در دریافت گواهی ارزش افزوده یاری می نماید.

اتاق مشاوره

 پرداخت مالیات از مهم ترین دغدغه های فعالان اقتصادی است. کم ترین تخلف می تواند جرائم سنگینی داشته باشد مشاوران خبره مانی ما در کنار شما قرار می گیرند و در جلسات مشاوره در خصوص مالیات عملکرد شرکت به شما یاری می رسانند.

تهیه و تنظیم گزارشات فصلی

گزارشات فصلی و کلیه معاملات در پایان هر فصل باید با کد اقتصادی مختص شرکت به سازمان امور مالیاتی ارائه شود در غیر این صورت 10% معاملات خود مشمول جریمه می شوید.

تنظیم گزارش مالیات حقوق پرسنل

شرکت ها و موسسات اقتصادی باید نسبت به تنظیم گزارش مالیات حقوق پرسنل خود هر ماهه اقدام نمایند که در صورت تأخیر در ارائه گزارش و پرداخت مالیات حقوق پرسنل مشمول جرئم خواهند شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مانی ما مشورت کنید.

شرکت در دفاعیات مالیاتی و پیگیری پرونده های مالیاتی

مودیان در درجه اول باید برای پیشگیری از جریمه شدن کلیه اسناد و مدارک مالی و عملیات های حسابداری خود را به طور دقیق تهیه کرده و در زمان های تعیین شده در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دهند و اگر در موارد خاصی با این سازمان دچار اختلاف حساب شدند دفاع از پرونده مالیاتی خود را حتما به افراد خبره و متخصص در امور مالی و حقوقی بسپارند تا مشمول مالیات سنگین و جرائم مربوط به آن نشوند. در واقع دفاع از پرونده های مالیاتی یک تخصص است و پیگیری  آن باید توسط مشاوران متخصص انجام گیرد. مانی ما می تواند یاری گر شما باشد.

سوالات متداول

کارشناسان مانی ما می توانند بهترین مشاوره را به تیم حسابداری مستقر در شرکت‌ها در راستای انجام هر چه بهتر تکالیف قانونی داده و کنترل امور مالیاتی را قبل از انجام هر گونه تکلیف قانونی به عهده بگیرند تا تیم حسابداری مستقر در شرکت‌ها دغدغه‌ی مسائل مالیاتی را نداشته باشد.

بله، کارشناسان مانی ما در هر مرحله از کار که نیاز به مراجعه حضوری به سازمان امور مالیاتی باشد، می توانند با تجربه بسیاری که در این زمینه دارند، امور مالیاتی فعالان اقتصادی را پیگیری نمایند.

کارشناسان مانی ما ابتدا پرونده مالیاتی شما را دقیق بررسی کرده و پس از ثبت اعتراض، لایحه دفاعی متناسب را برای ارائه به کمیسیون‌ها و هیئت‌های مالیاتی آماده می‌ نمایند و در نهایت از پرونده شما دفاع خواهندکرد.

بله. در صورت دریافت پیامک در این راستا همکاران ما پس از بررسی و مشاوره لازم و در صورت نیاز نسبت به ثبت اعتراض اقدام خواهند نمود.

تصویر سوالات متداول